1. Zapraszam na nabożeństwo czerwcowe dzisiaj o godz. 10.40.
2. Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła w poniedziałek. Msza św. o g. 17.00. Jest to też dzień imien ks. proboszcza. Pamietajmy o nim w modlitwie. Ofiary zebrane w ten dzień na tacę to tzw. "świętopietrze" i przeznaczone są one na potrzeby Stolicy Apostolskiej
3. 03 lipca przyapdaI – szy piątek miesiąca. Spowiedź od 16:30. Nabożeństwo do Serca Jezusowego po mszy świętej wieczornej o g. 17.00. Zapraszam dzieci pierwszkokomunijne po obrazki zwiazane z tym nabożeństwem.
4. 04 lipca przypada I sobota miesiąca. Msza św.wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o g. 17.00.
5. Wszystkim gościom i parafianom oraz sympatykom świątyni garnizonowej życzę błogosławionej niedzieli.